Sport szkolny

Wspólna Pasja, Wspólne Zmagania!

Witamy na podstronie Sportu Szkolnego, gdzie pasja do ruchu, zdrowego stylu życia oraz sportowych emocji łączą uczniów, nauczycieli i całą społeczność edukacyjną. Poniżej znajdą Państwo informacje dotyczące wyników oraz harmonogramów zawodów szkolnych dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. 

Dzięki tej sekcji chcemy podkreślić znaczenie sportu w życiu szkolnym oraz uhonorować wysiłki i pasję naszych uczniów. Wierzymy, że sport kształtuje charaktery, integruje społeczność i tworzy niezapomniane chwile. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa oraz wspierania naszych młodych sportowców na drodze do osiągnięcia sukcesów.

Harmonogram Zawodów:

Szkół Podstawowych:

Obejrzyjcie harmonogram przyszłych zawodów dla szkół podstawowych. Terminy, miejsca oraz dyscypliny sportowe są precyzyjnie przedstawione, aby wszyscy zainteresowani mogli śledzić i wspierać uczniów w ich sportowych wyzwaniach.

Harmonogram – szkoły podstawowe

Szkół Ponadpodstawowych:

Tutaj znajdziecie plan zawodów sportowych dla szkół ponadpodstawowych. Przygotujcie się na intensywne zmagania, śledźcie daty i miejsca, aby być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w świecie sportu szkolnego.

Harmonogram – szkoły ponadpodstawowe

Tabela podsumowująca wyniki zawodów w 2023 roku

Wyniki w poszczególnych dysyplinach

Najnowsze wiadomości odnośnie sportu szkolnego:

Brak wpisów