MZO Świętochłowice
KOMUNIKATY

Lista nagrodzonych w konkursie - Bożonarodzeniowa ozdoba choinkowa

Miejski Zarząd Oświaty w Świętochłowicach ma zaszczyt przedstawić listę nagrodzonych przedszkolaków oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych                    w organizowanym po raz drugi konkursie pn. „Bożonarodzeniowa ozdoba choinkowa”. W tym roku konkurs został podzielony na dwie kategorie:

I kategoria - wychowankowie publicznych przedszkoli,

II kategoria – uczniowie klas I-III szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Miasto Świętochłowice.

 

Komunikat nr 2/2021

Komunikat Dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty w Świętochłowicach w sprawie kryteriów i terminów postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2021/2022, a także terminów składania dokumentów do klas pierwszych szkół podstawowych, do oddziałów sportowych szkół podstawowych, do oddziałów dwujęzycznych szkół podstawowych.

Komunikat nr 1/2021

Komunikat dyrektora Miejskiego Zarządu Oświaty w sprawie zasad i terminów postępowania rekrutacyjnego do miejskich przedszkoli na rok 2021/2022.

Rekrutacja do przedszkoli odbywa się w terminie od 3 do 18 marca 2021 roku.

Oferta półkolonii zimowych 2021

Uwaga Rodzice

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty półkolonii zimowych 2021

Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Świętochłowicach zawiadamia, iż w ferie zimowe w terminie od 04 stycznia 2021 r. do 17 stycznia 2021 r. Gmina Świętochłowice planuje zorganizować w szkołach podstawowych półkolonie zimowe dla uczniów świętochłowickich szkół.