MZO Świętochłowice
Aktualności

UWAGA - KOMUNIKAT

W związku z rekomendacjami służb sanitarnych i troską o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne związane z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 - uprzejmie informujemy, że od dnia 13 marca 2020 r. ograniczamy bezterminowo bezpośrednią obsługę petentów w MZO.   Wszelkie sprawy prosimy zgłaszać za pomocą komunikacji elektronicznej, telefonicznej lub pocztą tradycyjną: e-mail: mzo@mzo.swietochlowice.pl telefon: (+48) 32 245 31 29 adres: Miejski Zarząd Oświaty, 41-600 Świętochłowice, ul. Bytomska 8.   Petenci obsługiwani będą osobiście wyłącznie w sprawach pilnych, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie. Osoby nieumówione muszą liczyć się z koniecznością oczekiwania.

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

11.03.2020 Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

UWAGA!!! PINGWINKOWE ZAWODY, DO WYGRANIA SUPER NAGRODY

Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach wraz  ze  Strażą Miejską, Państwową Strażą Pożarną, Urzędem Miasta Świętochłowice oraz OSIR „Skałka”, serdecznie zapraszają miłośników sportów zimowych na wydarzenie pn. „Bezpieczne Ferie 2020”. Event odbędzie się 25 stycznia 2020 r. na terenie lodowiska OSIR „Skałka”. Do wygrania super nagrody.

Życzenia Świąteczne

Niech magia Świąt Bożego Narodzenia wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni, a blask gwiazd przypomina, że czasem wystarczy tylko wypowiedzieć życzenie… Spełnienia wszystkich świątecznych życzeń!