MZO Świętochłowice
Aktualności

Licealiści przedszkolakom

W czwartkowe, słoneczne przedpołudnie, licealiści ze świętochłowickiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego, zameldowali się na stadionie OSiR „Skałka”, gdzie pomagali w przeprowadzeniu II Letniej Olimpiady Przedszkolaków. Do zadań licealistów należała obsługa poszczególnych konkurencji, uczniowie czuwali nad przebiegiem zawodów i pełnili rolę sędziów.

"Czy młodzi chcą samorządzić ?" - warsztaty młodzieżowe w Muzeum Śląskim w Katowicach

Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa zaprasza młodych ludzi z terenu województwa śląskiego na warsztaty "Czy młodzi chcą samorządzić", które odbędą się w Muzeum Śląskich w Katowicach 12 października 2017 r. o godz. 9.30. Uczestnicy warsztatów po ich zakończeniu będą mieli możliwość nieodpłatnego zwiedzania Muzeum Śląskiego. W przedsięwzięciu może wziąć udział każdy uczeń lub student z województwo śląskiego. Szczegóły: pismo Marszałka Województwa Śląskiego, harmonogram i formularz zgłoszeniowy TU do pobrania. Więcej informacji na stronie http://mlodzi.slaskie.pl/news

Finał Przeglądu Filmowego Świętochłowickie Kadry - ZAPROSZENIE

Na zakończenie tegorocznego Przeglądu Filmowego Świętochłowickie Kadry organizatorzy przewidzieli projekcję najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego "Gwiazdy" (premiera odbyła się 9 maja br.) oraz spotkanie z twórcami  w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach, ul Krauzego 1. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do CKŚ w sobotę 16 września 2017 r. godz. 18:00.