MZO Świętochłowice
Aktualności

DBAM O MÓJ Z@SIĘG

Ponad 700 uczniów i 85 nauczycieli świętochłowickich szkół bierze udział w projekcie  pt: DBAM O MÓJ Z@SIĘG realizowanym w wielu polskich miastach  przez Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego oraz Centrum Doradztwa i Badań Społecznych „SOCJOGRAM” z siedzibą w Gdańsku.

Wyniki konkursu na gwiazdkową ozdobę choinkową

Miejski Zarząd Oświaty w Świętochłowicach  oraz organizatorzy konkursu „Bożonarodzeniowa ozdoba choinkowa” składają serdeczne podziękowania wszystkim opiekunom, nauczycielom, rodzicom a zwłaszcza dzieciom za zaangażowanie oraz poświęcony czas przy przygotowywaniu  pięknych, oryginalnych i ciekawych gwiazd świątecznych.  Poniżej zamieszczamy listę nagrodzonych.

Najlepsze absolwentki UŚ

W poniedziałek 30 listopada 2015 roku w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów najlepszym absolwentom roku akademickiego 2014/2015 oraz nagrody w trzeciej edycji plebiscytu „Absolwent z Pasją”. W tym zaszczytnym gronie znalazły się trzy świętochłowiczanki Agata Bucka, Magdalena Franik oraz Martyna Oszuścik.

Zaproszenie do udziału w XVI Paraolimpiadzie Śląska i Zagłębia

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich, którzy zajmują się osobami niepełnosprawnymi i udzielają im wszechstronnej pomocy oraz wszystkie osoby niepełnosprawne i ich opiekunów na kolejną imprezę integracyjną dla osób niepełnosprawnych. Jest nią XVI Paraspartakiada Śląska i Zagłębia - Dąbrowa Górnicza 2015. Paraspartakiada  odbędzie się w dniu 26 listopada 2015 w Hali Sportowej „CENTRUM” ul. Aleja Róż 3 w Dąbrowie Górniczej (park Hallera) w godzinach 10:00 – 14:30

Zapraszamy do udziału w konkursie PLANETA ZIEMIA – hasło ROŚLINY

II  Regionalny Konkurs przyrodniczy dla Uczniów Szkół Podstawowych "PLANETA ZIEMIA – hasło ROŚLINY" Zadania konkursowe oparte są o podstawę programową przyroda dla uczniów szkoły podstawowej. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas V –VI szkoły podstawowej ( 2-3 uczniów ze szkoły) Konkurs odbywa się w dwóch etapach – miejski oraz regionalny