MZO Świętochłowice
Aktualności

20 września Dzień Przedszkolaka

Z okazji Waszego Święta składam wszystkim przedszkolakom najpiękniejsze życzenia. Wielu wspaniałych chwil wypełnionych zabawą i ciekawymi doświadczeniami, które pozwolą Wam odkrywać tajemnice otaczającego świata. Każdy dzień spędzony w przedszkolu niech będzie pełen przygód i radości z czasu spędzonego wśród koleżanek i kolegów. Jednocześnie Rodzicom naszych milusińskich gratulujemy pociech, bądźcie dumni ze swoich dzieci. Pedagogom życzymy satysfakcji i zadowolenia z pracy. Spotykamy się za rok na Miejskiej Olimpiadzie Przedszkolaka. Dorota Leszczyńska Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty z pracownikami.

Wsparcie kadry jednostek samorządu terytorialnego w zarządzaniu oświatą ukierunkowanym na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów –II etap”

Gmina Świętochłowice została wybrana jako jedna z dziewięciu w kraju do pilotażu wsparcia w ramach projektu „ Wsparcie kadry jednostek samorządu terytorialnego w zarządzaniu oświatą ukierunkowanym na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów –II etap”. Beneficjentem projektu jest Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Wracamy do szkoły! Życzenia dla uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników oświaty.

Przed nami kolejny rok szkolny, rok pełen wyzwań, spowodowanych zagrożeniem epidemicznym, któremu wspólnie musimy stawić czoła. Wymaga to od nas odpowiedzialnego zachowania.   Drodzy Uczniowie, mamy nadzieję, że po okresie wakacyjnego wypoczynku z zapałem i ciekawością przystąpicie do zdobywania wiedzy. Chcielibyśmy, żebyście jak najlepiej wykorzystali wszystkie szanse, jakie daje Wam szkoła.   Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzymy, by rozpoczynający się rok szkolny był okresem nowych wyzwań, pomyślnej współpracy, wzajemnej życzliwości oraz obfitował w liczne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. Niech podejmowany trud stanie się dla Państwa źródłem zadowolenia oraz radości i wdzięczności Uczniów.   Rodzicom życzymy,  aby nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci.   Wszystkim Państwu życzymy, aby rok szkolny 2020/2021 był bezpieczny i spokojny.