MZO Świętochłowice
Aktualności

Egzamin ósmoklasisty I

Egzamin ósmoklasisty rozpoczyna się w dniu 16 czerwca br. egzaminem z języka polskiego. W dniu jutrzejszym uczniowie będą się zmagać z matematyką, a następnie 18 czerwca br. z językiem obcym nowożytnym. Drodzy uczniowie!Przed Wami bardzo ważny moment – egzamin ósmoklasisty i ostatnia prosta. Trzymamy za Was kciuki i życzymy sukcesóworaz jak najlepszych wyników. Niech podczas egzaminu nieustannie towarzyszy Wam optymizm oraz wiara we własne umiejętności. Powodzenia na egzaminie i spełnienia marzeń związanych z wyborem szkoły średniej. Dorota Leszczyńska Dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Świętochłowicach wraz z pracownikami.

Informacja dla rodziców planujących skorzystać z dyżuru wakacyjnego w przedszkolu.

Uwaga Rodzice Rodzice dzieci, którzy planują skorzystać z dyżuru wakacyjnego w przedszkolu, do którego aktualnie w roku szkolnym 2019/2020 uczęszcza dziecko, zobowiązani byli zgłosić ten fakt w macierzystej placówce do dnia 31 maja br. W przypadku potrzeby skorzystaniu z dyżuru w kolejnym miesiącu, kiedy przedszkole macierzyste jest nieczynne, rodzice byli zobowiązanie zgłosić powyższą potrzebę w swoim przedszkolu do dnia 5 czerwca br.

UWAGA - Przedszkole nr 12 zamknięte do odwołania.

W związku z potwierdzeniem zakażeniem wirusem COVID-19 pracownika Przedszkola Miejskiego nr 12 w Świętochłowicach informujemy, że od poniedziałku 15 czerwca placówka będzie zamknięta do odwołania.  W tym okresie zadania placówki będą realizowane przez pracowników tylko z wykorzystaniem metod pracy zdalnej. Za utrudnienia bardzo Państwa przepraszamy.

UWAGA - Szkoła nr 1 zamknięta do odwołania

W związku z potwierdzeniem zakażeniem wirusem COVID-19 pracownika Szkoły Podstawowej nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej w Świętochłowicach informujemy, że od poniedziałku 15 czerwca placówka będzie zamknięta do odwołania.  W celu bezpiecznego przeprowadzenia państwowego egzaminu ósmoklasisty w dniach 16-18 czerwca, egzamin ten odbędzie się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Jerzego Kukuczki w Świętochłowicach

UWAGA - zmiana organizacji pracy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świętochłowicach

SZANOWNI RODZICE Z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Świętochłowicach w okresie:od 15 do 22 czerwca 2020 r. zmienia organizację pracy. W tym okresie zadania poradni będą realizowane przez pracownikówtylko z wykorzystaniem metod pracy zdalnej. W sytuacjach kryzysowych prosimy o kontakt telefoniczny: 32 2454910 lub 500032941 Za utrudnienia bardzo Państwa przepraszamy.