MZO Świętochłowice
Aktualności

Informacja dotycząca dowozu dzieci niepełnosprawnych.

Komplet dokumentów w sprawie dowozu dziecka niepełnosprawnego, zamieszkałego na terenie Miasta Świętochłowice z miejsca zamieszkania do najbliższego przedszkola, szkoły lub ośrodka rewalidacyjno-wychowawczego umożliwiającego realizację obowiązku szkolnego i nauki należy złożyć do dnia 30 czerwca 2021 r. Wszelkie informacje na temat dowozu dziecka niepełnosprawnego można uzyskać pod numerem telefonu (32) 245 31 29 wew. 31 lub w Miejskim Zarządzie Oświaty przy ul. Bytomskiej 8, pok. 107.

Kolejna klasa sportowa w SP2!

Siatkówka w naszym mieście nieodłącznie kojarzy się ze świętochłowicką Szkołą Podstawową nr 2. Od lat w szkole organizowane są miejskie i rejonowe zawody w piłce siatkowej i mini siatkówce, oraz, dla dorosłych miłośników tego sportu, coroczny Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Świętochłowice. Kolejne pokolenia młodych siatkarzy uczą się i trenują w murach SP2. Aktualnie w szkole działają trzy oddziały sportowe, a od września planowane jest otwarcie kolejnego.

Lista nagrodzonych przedszkolaków i uczniów w organizowanym konkursie pn. „Wielkanocna ozdoba”.

Miejski Zarząd Oświaty w Świętochłowicach ma zaszczyt przedstawić listę nagrodzonych przedszkolaków i uczniów w organizowanym konkursie pn. „Wielkanocna ozdoba”. Przypominam, że honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Świętochłowice Pan Daniel Beger.