MZO Świętochłowice
Aktualności

Witaj szkoło - po wakacjach

    Wakacje dobiegły końca, 4 września  zadzwoni pierwszy dzwonek, do szkół wrócą uczniowie, a na szkolnych korytarzach ponownie zagości gwar, zwiastujący rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2017/18. Dla wielu, zarówno uczniów, jak i nauczycieli, będzie to zupełnie nowe doświadczenie. Trzymamy za nich kciuki i wierzymy, że w nowej szkole znajdą wspaniałych przyjaciół i życzliwych sobie ludzi.

      Drodzy uczniowie, życzymy Wam, aby szkoła była dla Was miejscem odkrywania i rozwijania własnych uzdolnień i zainteresowań. Niech radość towarzyszy Wam każdego dnia, a zdobywanie wiedzy, odkrywanie nauki i jej praw będzie fascynującą przygodą.

    Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele i Wychowawcy, Wam życzymy realizacji zawodowych ambicji, satysfakcji z wypełniania misji przewodników życiowych młodych ludzi, radości z dużych i małych sukcesów oraz wielu pomysłów pozwalających tworzyć szkołę radosną, przyjazną i bezpieczną.

     Całemu środowisku oświatowemu życzymy wytrwałości w działaniu i powodzenia, bo jak mówił Benjamin Britten - angielski kompozytor i pianista, „Z nauką jest jak z wiosłowaniem pod prąd. Skoro tylko zaprzestaniesz pracy, zaraz spycha Cię do tyłu”.

 

     Karina Pawłowska – dyrektor

oraz pracownicy Miejskiego Zarządu Oświaty

              w Świętochłowicach


Data publikacji: 01-09-2017