MZO Świętochłowice
Aktualności

V edycja Programu Stypendialnego „TOP – Talenty, Odkrycia, Pomysły”

Fundacja Rozwoju Świętochłowic rozpoczyna realizację V edycji Programu Stypendialnego „TOP – Talenty, Odkrycia, Pomysły”

W imieniu Fundacji serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mieszkających i uczących się w Świętochłowicach do zapoznania się z dokumentami i regulaminami dostępnymi na stronie www:http://swietochlowice.org.pl/top.html.

Termin składania wniosków upływa 25 września 2015 r. 

Na wskazanej wyżej stronie, znajdują się także wszystkie szczegóły dotyczące realizowanego programu, w tym dokumenty do pobrania (formularze zgłoszeniowe). Prosimy również o przekazanie informacji o programie osobom, które mogłyby być tym zainteresowane.

Szczegółowe informacje znajdują się także na facebooku: https://www.facebook.com/events/1532993583657384/, a w razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Organizatorami od poniedziałku do piątku od 9.00-16.00 bezpośrednio w biurze Fundacji: ul. Harcerska 1 w Świętochłowicach, albo tel./fax (32) 740 90 77, mail: frs@swietochlowice.org.pl.

Program Stypendialny „TOP – Talenty, Odkrycia, Pomysły” jest prowadzony przez Fundację Rozwoju Świętochłowic dzięki współfinansowaniu Fundacji im. S. Batorego oraz lokalnych Darczyńców, którymi są zarówno osoby fizyczne, jak i firmy.


Data publikacji: 16-09-2015